ZADZWOŃ DO NAS

TEL. 508 355 110

NAPISZ DO NAS

A MY ODDZWONIMY

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

W NASZYM BIURZE

Ubezpieczenia

Wybierz najlepsze ubezpieczenie dla siebie:

Ubezpieczenie OC
Ubezpieczenie NNW
Autocasco
Auto Assistance
Dodatkowa ochrona

Ubezpieczenie domu
Ubezpieczenie mieszkania
Home assistance
OC w życiu prywatnym

Ubezpieczenie na życie
Życie + oszczędności
Nieszczęśliwe wypadki (NNW)
Poważne zachorowania

By Twoje ubezpieczenie zawsze było najlepsze. We współpracy z TU tworzymy ubezpieczeniowe pakiety specjalne – tylko dla Klientów Open Brokers. Dodatkowe zniżki dla stałych klientów. Każdy pakiet powstaje z myślą o prawdziwych korzyściach dla Klienta. Możesz zapłacić mniejszą składkę i otrzymać wyższą ochronę z ubezpieczenia.

Mieć wybór – to szansa, by wybrać dobrze. U nas znajdziesz każde ubezpieczenie niezbędne w życiu prywatnym i Twojej firmie. Wybierzesz ubezpieczenie z oferty 23 cenionych i popularnych Towarzystw – dokładnie i wygodnie.

By doradzać, trzeba słuchać uważnie. Dzięki nam nie kupujesz zwykłej polisy – ubezpieczasz i chronisz to, co najcenniejsze. W ubezpieczeniu nie musisz mieć więcej i nie możesz mieć mniej, niż potrzebujesz. Dbamy o to, by Twoja ochrona z polisy nie miała słabych punktów

To jakość jest podstawą każdego sukcesu. Dlatego opieramy Twoje ubezpieczenie na doświadczeniu i wiedzy. Masz pewność, że otrzymasz kompleksowe wsparcie najwyższej jakości. Budujemy nowe standardy i wyznaczamy kierunek dla zmian w ubezpieczeniach.

Bo ważne sprawy warto podkreślać. Dlatego odnajdujemy w ubezpieczeniach informacje, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie. Układamy je w krótkie, cenne wskazówki, łatwe do zapamiętania. Dzięki wskazówkom zyskasz poczucie komfortu i nie zagubisz się w ubezpieczeniach

Bo o ubezpieczeniach warto mówić jasno i bez tajemnic. Z nami ubezpieczenia stają się proste i ciekawe. U nas zawsze znajdziesz aktualną i niezbędną wiedzę. Upewnisz się, jak optymalnie wybrać polisę, jak wygodnie z niej korzystać i jak najlepiej likwidować szkodę. Po prostu.