O nas

Na rynku nieruchomości i finansowym działamy od 2000 roku

Jesteśmy licencjonowanym biurem pośrednictwa nieruchomości z licencją nr 2311 i zarządzania nieruchomościami nr 12347 nadane przez Prezesa Urzędu mieszkalnictwa i rozwoju miast. Od ponad 20 lat pośredniczymy w finansowaniu i udzielaniu kredytów hipotecznych ale i także gotówkowych i firmowych. Jesteśmy pośrednikiem finansowym Open Finance i Mfinanse ale również partnerem banku mBank jedynym w naszym regionie. 24 banki w jednym miejscu !!! Dodatkowo posiadamy uprawnienia i ofertę Ubezpieczeń wszystkich towarzystw współpracując z Open Brokers.

Usługi deweloperskie, budowlane jak również uprawnienia kierownika budowy ale także ofertę projektów budowlanych licznych pracowni (Archon, Twój dom).
Z naszych wszystkich usług nasi klienci mogą korzystać pojedynczo i nie są one od siebie zależne. Tzn. nawet kupując nieruchomość indywidualnie lub nie za naszym pośrednictwem pomoc naszego doradcy finansowego w uzyskaniu kredytu jest dostępna bez żadnych opłat !!! Planując budowę systemem gospodarczym można również skorzystać tylko z usługi kierownika budowy i doradztwa.
Szeroki zakres usług jakie oferuje nasze biuro pozwoli naszym klientom bezpiecznie i profesjonalnie rozwiązać wiele problemów jak i ułatwić i zaoszczędzić czas oddając je w profesjonalne ręce. Konkurencyjne warunki a przede wszystkim jakość usług są naszym atutem. Z nami bezpiecznie! Naszą siłą jest: doświadczenie, rzetelność i wiedza a setki zadowolonych i powracającyh klientów naszą dumą i motywacją.

Nasze wartości

Bo nasza wiedza i doświadczenie są fundamentem dla jakości pełnionych przez nas usług.

W poważnych tematach szczególnie kredytach i ubezpieczeniach są szczególnie cenne. Więc mówimy jasno i otwarcie. Nie ukrywamy niczego, a odkrywamy wszystko, co ważne.

Są źródłem naszych pomysłów. Dlatego słuchamy Cię uważnie i proponujemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie bo nie ma rzeczy niemożliwych.

We wszystkim, co robimy. Bo zawsze można lepiej, łatwiej i więcej. Bo nie warto stać w miejscu.

Wobec wszystkich naszych klientów i za każdą decyzję. To jak działamy, wpływa na innych, dlatego rozwijamy się w szacunku dla otoczenia.