Zdecyduj jak zamieszkasz…

Największą zmorą jest zawsze podjęcie decyzji – budować czy zlecić budowę? A może kupić gotowy dom? Mamy gotowe odpowiedzi na każdą z powyższych rozterek. Posiadamy w ofercie sprawdzone i wdrażane projekty domów, dzięki którym kupujesz kompleksową usługę budowlaną z gwarantowaną ceną budowy. Możesz kupić działkę w doskonałej lokalizacji, a my zadbamy, żeby Twój dom został zbudowany jak należy, lub jeśli chciałbyś zamieszkać w gotowym domu – i tu mamy dla Ciebie propozycję.

Idealna propozycja dla osób posiadających własną działkę lub planujących ją nabyć. Zleć nam kompleksową budowę swojego domu. Skorzystaj z gwarantowanej ceny budowy oraz sprawdzonych i funkcjonalnych projektów i rozwiązań. Wybierz wymarzony projekt a my zajmiemy się resztą

Budowa domu na Twojej działce to:

Uzyskanie niezbędnych dokumentacji i pozwoleń na budowę.

budowa wg Twojego wybranego projektu

Kompleksowa realizacja przez sprawdzonego wykonawcę

z góry określony pełny koszt budowy – nic Cię nie zaskoczy!

Kierownik budowy gratis

pozytywne opinie naszych klientów

Oferujemy usługę kompleksowej budowy domów.

Realizujemy także usługi budowy stanów surowych oraz stanów deweloperskich.

Budowa własnego domu bardzo często wiąże się z ogromnym stresem, wieloma zadaniami i wyzwaniami których inwestor wcześniej nie realizował, z którymi musi zmierzyć się po raz pierwszy. W efekcie tego, bardzo często osoba taka musi zdać się na wiedzę (mniejszą lub większą) wykonawcy, który realizuje konkretny, jeden etap prac, często nie patrząc na dalsze konsekwencje podjętych na tym etapie budowy decyzji.

Dochodzą do tego problemy związane z koordynacją prac poszczególnych wykonawców i terminowością realizacji.
Inwestor zamawiając realizację pojedynczej usługi u wykonawcy, bardzo często nie jest w stanie uzyskać atrakcyjnej ceny, choćby ze względu na koszty obsługi projektu przez wykonawcę.

Zlecając realizację kompleksowej usługi budowlanej wraz z instalacjami jednej firmie, pozbywasz się wszystkich związanych z tym problemów. Masz pewność, że prace zrealizowane będą na czas, a wykonawca nie będzie się tłumaczył, że nie może wejść, bo poprzednik jeszcze nie skończył, a następny termin ma dopiero za 2 miesiące! Koordynacja prac poszczególnych ekip odpowiedzialnych za kolejne etapy budowy, zakupy materiałów budowlanych i urządzeń, organizacja dostaw, kwestie dozoru budowlanego – to wszystko należy do wykonawcy.  Dla Ciebie to ogromna oszczędność czasu, który możesz poświęcić na inną działalność. Unikasz też wielu stresujących sytuacji. Następną, bardzo istotną korzyścią jest znajomość całkowitego kosztu inwestycji przed jej rozpoczęciem- możesz zaplanować budżet i nie obawiać się niespodziewanych wydatków.

Koszt budowy domu przez naszą firmę jest porównywalny z kosztem realizacji systemem gospodarczym który polega na zlecaniu poszczególnych usług małym wykonawcom. W porównywalnej cenie otrzymujesz usługę zarządzania projektem, koordynacji zamówień i dostaw towarów, kontroli wykonawców oraz kontroli poszczególnych etapów prac.